Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 51 to 52 of 52

Thread: CARDINAL SHIPPING SERVICES

Re: CARDINAL SHIPPING SERVICES

Hai sa va spun cum sta treaba. Mergi la ei si sunt bucurosi ca ai venit: Iti ia taxa de inscriere (50-60-120 lei depinde de cum arati). Taxa asta nu ti-o mai inapoiaza. Te trimit in voiaj (nu cunosc pe nimeni trimis de ei) pe un salariu extrem de mic dar spaga-i , spaga : 800 de euro !. DE obicei navele sunt niste epave. Ptr a te motiva sa platesti spaga incep sa-ti ceara tot felul de hartii(multe) LEGALIZATE (la notar) iar dupa ce le primesc iti dezvaluie si comisionul - cerut.

Smile Re: CARDINAL SHIPPING SERVICES

Ia uite!!! Sorina se relocheaza si ne invita sa ne imbatam ca la vapor! D-na Sorina io nu pot sa beau ca la vapor ptr ca lucrez pe LPG si acolo nu se bea ca-i interzis.
    Ne-o lasa sefa pe fii-sa Alexandra care are o vasta expierienta la cei 23 de ani!
    Unde te relochezi ? Ia iuby in Norway?
    Cica sunt multi oameni dragi.... Te cred ! Ptr mine vei ramane de neuitat : mi-ai cerut 800 de dolari spaga ptr un voiaj unde se platea 600 dolari/luna.
    "02/11/2018
    Astazi, 2 Nov 2018, intre orele 22.00 - 1.00, Dna Sorina Adam va asteapta la petrecerea aniversara, ultima in cadrul firmei Cardinal Shipping. Ar fi o mare bucurie pentru mine sa va revad si sa ne luam la revedere fie si macar pentru 15 min, cat sa ciocnim un pahar. Va astept imbracati sport, cu sotiile dvs, prietenele sau iubitele, in oricare varianta, cu "mood de party party" - bucurie, dans si voie buna. Sunt multi oameni dragi pe care imi doresc sa-i revad si sa petrecem clipe de neuitat. Haideti sa incingem o petrecere pe cinste! Ca la vapor! Se poate?

P.S. Subsemnata ma relochez, iar firma va functiona in continuare, cu Alexandra Matei si Cosmin Caraman, sub indrumarile subsemnatei."

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456