+ Reply to Thread
Results 1 to 6 of 6

Thread: teste rna nivel managerial

Junior Member

teste rna nivel managerial

Salut,
    am inteles ca s-a schimbat din nou metodologia de examinare la ex. de brevet.
    Am o mare rugaminte daca cineva stie de noutatile respective si mai ales daca are noile teste pt nivel managerial.
    Multumiri anticipate

Junior Member

Re: teste rna nivel managerial

Eu am dat examenul pe 15 nov si, examinarea pe calculator a fost identica, nu s-a skimbat cu nimic, decat ca am avut materii in plus insa, la studiu de caz, s-a dat examen scris, fara sa mai prezinti subiectul.

Junior Member

salut. ma poate ajuta si pe mine cineva cu subiectele pentru brevet pentru mecanic de la operational la managerial? si mai detaliat daca se poate pentru ce e postat anterior: " materii in plus insa, la studiu de caz, s-a dat examen scris

Junior Member

.... sau cel putin de unde pot face rost de subiecte! de la capitanie ma trimite la ceronav, la ceronav ma trimite la capitanie. nu sunt din cta si chiar as avea nevoie de un ajutor. merci

Te duci la centrul de calcul, de la Ceronav-ul de pe Baba Novac (sediul vechi de langa Academie). Centrul de calcul este un birou la parter, nu ma indoiesc ca o sa-l gasesti. Acolo iti vor da tot ce vrei, intrebarile in excel si pdf, baremurile si chiar studii de caz rezolvate. Totul pe un CD, pe care mi-au cerut 600 mii.

Junior Member

merci pt info

+ Reply to Thread