Results 1 to 6 of 6

Thread: Ofiter fara experienta

Junior Member

Ofiter fara experienta

Intrebare adresata celor care au reusit:Cum sa penetrez sistemul?Am brevet(OOW),n-am experienta.

Junior Member

Re: Ofiter fara experienta

Unde ai facut cadetia nu ai continuitate?

Junior Member

din pacate nu...navele vandute sau la scrap.

Junior Member

Salutare. Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine. Am facut cadetia, am obtinut brevetul si cand am facut o intrebare la firma unde am navigat mi s-a oferit doar postul de cadet sau OS/Messman fara nici o promisiune pe viitor. Asa ca am luat din nou firmele la rand , la pas, la telefon, email, Cv-uri, dar se pare ca aceasta cadetie nu ne ajuta cu deloc. Am ajuns de unde am inceput. Doar promisiuni si vorbe in vant.

Junior Member

Deci pana la urma a "penetrat" cineva sistemul ?

Junior Member

Quote Originally Posted by ironeagle View Post
    salutare. Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine. Am facut cadetia, am obtinut brevetul si cand am facut o intrebare la firma unde am navigat mi s-a oferit doar postul de cadet sau os/messman fara nici o promisiune pe viitor. Asa ca am luat din nou firmele la rand , la pas, la telefon, email, cv-uri, dar se pare ca aceasta cadetie nu ne ajuta cu deloc. Am ajuns de unde am inceput. Doar promisiuni si vorbe in vant.
    continua,munceste,si vei reusi - muncim ;la altii * flota nastra a fost vanduta de unul care l-am us presedinte+ noi untem romani!!!

Bookmarks

Bookmarks