Results 1 to 3 of 3

Thread: Credite pentru marinari 2018

Junior Member

Credite pentru marinari 2018

Intrucat imi doresc sa ajut cat mai multi angajati de pe vase de croaziera sa isi obtina creditul pe care il cauta in scurtele vacante din tara, am creat aceasta postare.
    Fac acest pas chiar la indrumarea unor colegi ai dumneavoastra care, accesand un credit de la BLABLA mi-au comuniucat faptul ca si-ar fi dorit sa afle despre varianta noastra de finantare mai devreme.

BLABLA Credit este o instituie de credit cu o experienta de peste 10 ani in Romania. Spun: peste 10 ani, intrucat managementul este acelasi din XYZ Credit, de la care multi angajati de pe vase de croaziera au accesat credite ipotecare in perioada 2005-2008.
    Creditele pe care le oferta BLABLA sunt in dolari americani, cu dobanda fixa pe toata perioada de creditare intre 5 si 30 de ani, comision de rambursare anticipata Zero, timp de aprobare scurt, iar documentele pentru analiza pot fi trimise pe e-mail.
    Mai multe detalii puteti gasi si pe site-ul nostru la sectiunea dedicata angajatilor de pe vase de croaziera: BLABLA Credit
    Last edited by Crew; 24-01-2019 at 01:35 PM. Reason: publicitate

Member

Re: Credite pentru marinari 2018

Nu este prea mare "Comision analiză dosar de 500 USD"???

Member

Re: Credite pentru marinari 2018

"Cel mai bun credit, e ala pe care nu il ai" (Moise Guran). Copii, nu luati bani de la nimeni: banci, ifn, camatari! Pentru cine are meseria asta nu se merita sa te inhami la asa ceva.

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks