Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16

Thread: sa moara dusmanii am luat primul salariu la corsica sradinia 2300 euro ca steward

Senior Member mecanicosu's Avatar

Re: sa moara dusmanii am luat primul salariu la corsica sradinia 2300 euro ca steward

Fernando ( alexandru99)  ca sa inchei cu tine , nu ca mi-ar face placere sa stau de vorba cu un "glumet" analfabet dar cineva trebuie sa te exmatriculeze si sa te puna acolo unde iti este locul :  spitalul de "glumeti" . Si intradevar ma numesc Mucosu Vasile ( de unde stii numele meu sau ai zis asa la oha si l-ai nimerit ) de unde si nick_ul ales - mecanicosu de la mucosu .
    1) ti-ai dorii tu sa ai treaba cu marinaria dar nu oricine poate sa ajunga aici ( nici macar ca cerceafar sef sau spalator de troace ) - ai incercat tu pe la diferite companii ( asta se afla !) dar de !! "strugurii sunt cam acrii" . pe scurt ai nevoie de mai "multe" acele "multe" care tie iti lipsec oricum.
    2) nu am inghitit-o te-am lasat sa vad pina unde poti merge iar tu te duci "departe" fernando "departe" tare de tot - de !!! daca nu ai bani de doctorii intri in sevraj si faci urit dupa cum s-a si vazut .
    3) misto nu ai cum sa faci nici de mine nici de ceilalti ca mine.in cel mai bun caz faci misto doar de tine . apropo : orientare mea sexuala este doar problema mea ( doar traim intr-o tara libera ) sau esti interesat si-mi faci avansuri nebuna mica !
    4) pt. postul de "nelutzu" te anunt ca ai de trecut ,din pacate pt. tine si acolo un interviu plus o vizita medicala . la cum te prezinti si la cum iti zbirnie singurul tau neuron activ prin vidul dureros ce il ai pe post de cap nu-l treci sigur iar de vizita medicala nici nu mai vorbesc . oricum la mine postul este deja ocupat ( ca doar nu lasam "euroii cit butoii" de capul lor acasa fara o supraveghere stricta , un "nelutzu" calificat ,cunoscut si de incredere) asa ca mai invata si depune tu CV_ul mai incolo .Iar ca o parere de final ,  imi esti "simpatic" , vai steaua ta de sandibel , dar totusi :
    Trateazate fernando ca asa nu o mai duci mult! + ( Pastila nu o mai ... arunca , inghite-o , ca daia ti-a dat-o nenea doctoru si vezi ce urit faci cind nu o iei ! )

Scuze celorlalti forumisti pt monopolizarea discutie dar fernando este fernando si merita ceea ce merita. 

Senior Member Andy_Fox's Avatar

Re: sa moara dusmanii am luat primul salariu la corsica sradinia 2300 euro ca steward

Propun un ban pentru flame si limbaj indecent

Profilul complet al psihopatului :

http://www.crewforum.ro/forum/showth...ster-Provision

Si asta e mailul anagajatorului individului sus mentionat:

resa1@corsicaferries.com

Poate oamenii sunt interesati ce specimene angajeaza!
    Last edited by Crew; 20-05-2010 at 05:39 PM.

Junior Member

link-urile si tot ce a postat `cearceafaru` pe net,ar trebui puse intr-un mail pentru reforcons.si o felie de lamaie,ca sa le treaca greata. >:(

Senior Member Andy_Fox's Avatar

Nu-i nevoie, crezi ca ei nu citesc forumul?

Înscrieți-vă astăzi
    Intrați în cont

Constantin Ilica
    Constantin Ilica

Catering Manager at Iremis Offshore

Romania
    Petrol și energie

Înscrieți-vă gratuit pe LinkedIn și obțineți acces la profilul complet al lui Constantin Ilica.

Ca membru al LinkedIn, vă veți alătura la 175 de milioane de profesioniști care fac schimb de contacte, idei și oportunități. În plus, este gratuit! De asemenea, veți putea să...

Vedeți ce cunoștințe aveți în comun cu Constantin Ilica
    Fiți prezentat lui Constantin Ilica
    Contactați direct pe Constantin Ilica

Vizualizați profilul complet
    Privire de ansamblu - Constantin Ilica

Actual

Camp Manager DSV North Sea Vessel Iremis Da Vinci la Iremis Offshore Group

Anterior

Camp Boss la Acergy Offshore Norway - SUBSEA 7

Studii

Huet /BOSIET
    HACCP International Staff Training
    Medical First Aid

vizualizați toate
    Contacte

129 de contacte
    Site-uri web

Site web companie
    Site web companie

Rezumatul lui Constantin Ilica

High service in offshore same hotel 5 ¤
    Experiența lui Constantin Ilica
    Camp Manager DSV North Sea Vessel Iremis Da Vinci
    Iremis Offshore Group

June 2012 – Present (6 months) Dubai

email :
    gyno_09@yahoo.com
    phone:
    0040 757491563
    0040 753310798
    Camp Boss
    Acergy Offshore Norway - SUBSEA 7

Public Company; 10,001+ employees; ACY; Petrol și energie industry

August 2001 – January 2012 (10 years 6 months) Worldwide

Manager Catering team on board
    Proiectele lui Constantin Ilica

Catering Union Offshore
    June 2012 to Present
    Team Members: Constantin Ilica

Union for all catering team member for good job,saftey,good wage,family asistance in case of medical problem or other,to fiind jobs,non pay for training Bosiet and other
    International Catering Union ICU
    Team Members: Constantin Ilica

Limbi cunoscute de Constantin Ilica

French
    English

Page 2 of 2 FirstFirst 12