Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: sa moara dusmanii am luat primul salariu la corsica sradinia 2300 euro ca steward

Junior Member

sa moara dusmanii am luat primul salariu la corsica sradinia 2300 euro ca steward

Gogosarilor vine euroiu azi ii am pe primii 2300 si mai am 5 luni de stat :::)))) ;D
    Ce relaxant e cand ai voiaj nu?????????
    Aviz somerilor care stati acasa de luni sau chiar un an angajativaaaaaaa fratilorrrrrrrr!!!
    La spalaat podele in tara pe 6 milioane
    coooolllllll 8-)

Senior Member mecanicosu's Avatar

Re: sa moara dusmanii am luat primul salariu la corsica sradinia 2300 euro ca steward

Bai guta al valurilor, bai vijelie al marilor, bai salam al cearceafurilor singurii tai dusmani sunt prostia si plapinzenia mintala de care dai dovada. vai steauaaaa taaaa ...
    Adminul sper sa faca ceva contra acestor manelisti ai valurilor. poate este cazul si de o rubrica separata pt. tot felul de auxiliari care au cam inceput sa polueze forumul cu  fel de fel de imbecilitati. Bafta si voiaje cit mai usoare .

Junior Member

Re: sa moara dusmanii am luat primul salariu la corsica sradinia 2300 euro ca steward

daca taceai filozof ramaneai! mai bine stai in banca ta acolo si veziti de contractu care-l ai ... si roaga-te sa mai prinzi si pe urmatoru !!

Dead slow ahead!!

Junior Member

mesaj cenzurat pentru vulgaritate

CrewAdmin

Nici nu stii ce mic esti.

Ca sa te doara, iti zic ca ceea ce castigi tu, este pt majoritatea colegilor de pe forum este PUTIN, F PUTIN.

Banii tai pe 5 luni de zile 11500 de euro, este salariul pe o luna pt multi de aici.

Eu cred ca nu ai muncit prea mult in viata si te bucuri si tu, dupa nivelul intelectual.

Persevereaza in munca si seriozitate si poate o sa ajugi si tu la un nivel, de gogosari asa ca noi :D.

Un forum pt navigatori cu info la obiect daca si fernando de la caransebes alias alexandru 99 - Maybe IQ 9.9 ? - a ajuns sa posteze.la asa companie asa angajat. Bafta si la mai : fara numar , fara numar sau  mai pe limba lui  ; m-am imbarcat / ca un disperat / azi fac smotru la kk..at  /  sunt un mare imparat / sa moara dusmanii mei ; ce pot eu sa-ti zic fernando decit ; la mai multe succesuri . Fara nici un fel de ranchiuna fernando- spor in schimbat cearceafuri si spalat sali de baie cu toate agregatele ce le includ & tips_uri cit mai mari deoarece  ai nevoie pt tratamentul medicamentos destul de costisitor presupun.
    PS. O singura nelamurire as avea ?! Cum iti vine tie mai fernando euroiu ca butoiu ? sau este vorba de neuroiu tau singur valabil si zburdalnic de se zbate singuratic in butoiul vidului dureros de il ai pe post de " nu te ploua direct in git " .

Junior Member

CrewAdmin

BRAVOS, ESTI CEL MAI TARE ::)

Ca sa-ti amintesc menirea forumului iti postez o noutat ce te poate afecta.

Asta e menirea forumului. nu BLABLABALABA

Ofera ceva util si tu colegilor, daca ai folosit informatie de pe forum. Macar fa si tu niste postari sa ne mai destindem. :o :o

EUROII ca butoiul la Fisc?!?!? ;)

Fiscul va avea o Directie speciala pentru controlul persoanelor fizice cu venituri mari
    de Dan Popa, Cristian Pantazi HotNews.ro
    Luni, 10 mai 2010, 17:34 Economie | Finan[ch355]e & B[ch259]nci

Agentia Nationala de Administrare Fiscala va avea o Directie Speciala pentru controlarea persoanelor fizice cu venituri mari. Masura, anuntata in Scrisoarea de intentie a autoritatilor catre FMI, a fost confirmata pentru HotNews.ro de surse din Fisc.

Aceasta noua Directie urmeaza nu doar sa urmareasca modul in care romanii cu averi mari isi platesc darile, ci si sa-i depisteze pe cei care au averi nedeclarate.
    "Vom infiinta un serviciu special care va avea ca sarcina coordonarea aspectelor de fiscalitate a persoanelor fizice cu venituri mari si dezvoltarea proiectelor de identificare (...) a persoanelor fizice cu venituri mari", se arata in scrisoarea de intentie a Guvernului. In plus, documentul prevede "eforturi sporite pentru a combate problema scaderii veniturilor colectate pe parcursul recesiunii".

Potrivit documentului, Guvernul se obliga sa amendeze Codul Fiscal si pe cel de procedura fiscala in sensul "stabilirii dreptului ANAF de a avea acces la evidentele bancare". Este vorba de acorduri prin care functionarii bancari vor fi obligati, in anumite situatii punctuale si in baza unor dovezi clare sa prezinte Fiscului date legate de un potential evazionist.

Bine mai smeschere ,descurcaretule , bazatule . Lasa-ne pe noi fraierii , sclavii si veziti de ale tale. Poate oi avea ceva treaba si noi te retinem . Dute-n bafta ta de destept. Gata , ca am pierdut deja prea mult timp bagindu-te numai in seama analfabetule .
    A se vedea ultimele 15 postari ale smecherului care acum o luna guita de foame pe la portile "faimoasei" companii renforco... sau cum naiba s-o cheama ( DE !!! are "12 ani" la ei  plus "pensie italiana" - ba facator de paturi , ba spalator de  troace  tu chiar ne crezi prosti , ca fie vorba ; n-ai scoala cita vacanta am eu )  prin care a plecat ( daca o fi intradevar plecat si asta se poate afla destul de usor ) , pupind de zor  pe forum unde stie el mai bine secretarele respectivei companii .

Junior Member

CrewAdmin

Page 1 of 2 12 LastLast